Servis

Klientům se věnujeme individuálně. Po telefonické či písemné dohodě děláme servis na počkání (menší opravy), ale můžete u nás své vozítko nechat i měsíc...

Přijet k nám můžete kdykoliv, diagnostika je zdarma. 

Během servisu se snažíme minimalizovat náklady. Nemusíme vždy použít nové náhradní díly, když ty Vaše mohou ještě dobře sloužit. Nemusíme vyhazovat vše, co se na první pohled zdá poškozené. 

Používáme originální náhradní díly. A umíme sehnat i ty, které se na trhu v ČR vůbec neobjevují. Dovážíme z Anglie, USA i Austrálie. 


NÁHRADNÍ DÍLY MACLAREN NEPRODÁVÁME. 

Upravená vložka do kočárku II.

Upravená vložka do kočárku II.

Jak je již zmíněno v textu k servisu, máme v týmu nově také úžasnou a šikovnou švadlenu Zuzanu H., naší hlídací babičku:-). Zuzka je schopná opravit kde co, dokonce přišívala nový ochranný kryt na stříšce, která brání jejímu znečištění od koleček. A musím přiznat, že to byl mistrstuck:-)). 

Tato ochranná vložka byla prodána bez suchých zipů tak, jak ji v originálu vyrobil Maclaren.

Oprávněně si ale maminky stěžují, že vložka často sjíždí a kšíry jí nechytí. Proto přišíváme zipy, jejichž uchycením do děr na textilní části dojde k pevnému upevnění a klidu rodičů i dítěte:-).  Mamince, jenž si jí koupila jsme úpravu nabídli sami.