Mišmaš

1. 2. 2017

KLIENTI

Máme neuvěřitelné štěstí na klienty. OPRAVDU. Bez nadsázky a přikrášlování. Pochopitelně občas se najde osoba, se kterou si nejsme sympatičtí (jako v životě), ale 99,9% našich klientů je vskutku BOŽÍCH. A já vlastně neumím ani poděkovat andělům za to, že tomu tak je. Beru to jako dar za energii, kterou do Buggy vkládáme, ale stále mě to dojímá a často si říkám "to snad není ani možné".  

Lidí je na svetě moc a stejně tak i příběhů. A já je ráda poslouhám, protože mi přijde, že člověk pak vidí věci z jiné perspektivy. S daleko větším nadhledem. A ráda na ně reaguji protože vím, že život není jen o obchodech, nákupech, zábavě a prima zkušenostech. 

Minulý týden jsem opět přivítala Lucii Holíkovou a příběh jejího bratra mě úplně dostal. Nánožník jsme vyřídily během pěti minut, ale naše povídání nemělo časových hranic a pro mě bylo velkou inspirací. Děkuji Lucie. 

Včera přijela Alena Motlová, má už od nás kočárek řádně vytuněný. A přijela přestože jí pár minut před návštěvou volali, že její úžasné kadeřnictví (náhodně tam chodím roky, zjistily jsme to včera), bylo vykradeno. Co jsem mohla dělat? Alespoň slova podpory, i když si nemyslím, že by pomohly. Aleno děkuji. 

A tak bych mohla pokračovat, protože skoro všichni, kteří k nám přijedou tady zanechají energii, příběh, sdílení, radost i smutek. Vybavuji si tváře všech, kteří u nás byli a díky své profesní minulosti k většině z nich umím přiřadit i jména. Nejen dospělých, ale i dětí. 

Budeme muset udělat nějakou Maclaren akci, i s dětmi:-). Protože by prostě byla škoda si Vás, všechny ty báječné bytosti, nechat jen pro sebe. A protože bych Vás chtěla zase vidět. I bez obchodu. 

Máme prostě neuvěřitelné štěstí na klienty. OPRAVDU.
Zpět