Mišmaš

13. 11. 2017

KOMPLIMENTY

Když jsme tvořili tyto webové stránky chtěli jsme s Vášou na úvodní panel umístit sekci "reference". Byli jsme totiž od začátku přesvědčení, že uděláme-li pro naše klienty vše, co je v našich silách, budou hodnocení naší práce jen pozitivní. Marketingová firma nám to rozmluvila, protože v té době se značně objevoval fenomén konkurenčních pomluv a nespravedlivě nepravdivých nařčení prodejců na sociálních sítích. 

Někdy mě to mrzí a říkám si, že jsme je neměli poslechnout. Že by bylo hezké, kdyby se klienti mohli vepsat ze své zkušenosti rovnou na toto místo. A to hlavně proto, že k dnešnímu dni (13.11.2017) máme víc jak čtyři sta pokojených zákazníků. Pravda také dvě nespokojené klientky a jednu dámu, se kterou jsem měla vyloženě konflikt. Ale to není špatné skóre. 

Protože nemáme nikde plošnou, viditelnou reklamu a reference jsou tím, co "nás prodává" (ano vím, je to ta nejlepší reklama), občas sem do "mišmaše" přidám text, který jsem dostala po uskutečněném obchodu. A ten dole mě zatím těší ze všech nejvíc. Je totiž od maminky, jíž jsme scháněli kočárek speciální, který obvykle stojí strašné peníze. Setkání s Hankou a její rodinou bylo darem z nebes. 

Dobrý den Zuzko,
 
říkala jsem si, že Vám musím hned napsat :-) Kočárek jsme s včera úspěšně otestovali a už chápu proč jsou tyto golfky tak drahé. Nikdy jsem nebyla milovník golfek a na děti jsem je neměla. Ale je vidět, že tady výrobce kočárku použil hlavu :-) Zvládli jsme i horší terén, Kája celou dobu spokojeně seděla v kočárku a Luky nechtěl dát kočárek z ruky. A na chodník se najíždí úplně samo, kočárek má skvělé těžiště.  I manžel, který je technický typ, je z kočárku nadšený.
 
Nakonec nás počasí neodradilo a zvládli jsme Petřín, bludiště, Pražský hrad i Jezulátko. Sice jsme byli vyvětraní jako z lyžovačky, ale užili jsme si to a děti cestou domů usnuly.
 
Chtěla jsem Vám mockrát poděkovat za neskutečnou spolupráci při koupi kočárku. Takovou ochotu a chuť dotáhnout koupi do konce ( a chápu, že to je složitější proces) jsem dlouho nezažila. Kdybych nepotkala Vás, asi bych se do toho nepustila a kdoví jaký kočárek bychom nakonec koupili.....Až jsem z toho dojatá jak jste se snažila nám pomoct, což nebývá časté :-)
 
Takže ještě jednou moc díky a mějte se moc krásně :-)
 
Hanka  

Zpět