Mišmaš

4. 1. 2018

PŮJČOVNA 2018

Patříte-li k rodičům, kteří si nejsou jisti typem kočárku, který by odpovídal nejlépe potřebám Vaší rodiny, pak nás můžete kontaktovat se zájmem o půjčení vozítka. Kočárky půjčujeme vždy na dva týdny, které dle našeho názoru na zkoušku stačí a neúčtujeme žádné poplatky, pakliže si kočárek následně od nás zakoupíte, případně objednáte. Pokud si ke svému nákupu vyberete jiného prodejce Maclaren, případně od prodeje úplně odstoupíte, pak je cena za dva týdny 700 Kč, a to až po ukončení půjčení. 

Patříte-li k rodičům, kteří cestují do České republiky, případně do zahraničí, na krátkou dobu a potřebujete-li vozítko či některý z doplňků pouze na přechodnou dobu, pak Vám je zapůjčíme také a cenu Vám oznámíme předem. U kočárků se jedná o 700 Kč za dva týdny a vratná záloha při půjčení je 2.000 Kč. U doplňků se jedná o půjčovné v řádce desítek korun a je odlišná podle typu doplňku. Cena i záloha se platí předem, tedy před během vyzvednutí vozítka či doplňku. 

Patříte-li ke známým či kamarádům cizinců, kterým byl kočárek odcizen či zničen při přepravě, pak se na nás neváhejte obrátit, půjčíme golfky okamžitě s dodáním do 12h, a to za cenu 700 Kč za dva týdny. Pakliže budete potřebovat doplňky, pak cena vzroste, ale nepřesáhne 1.000 Kč za dva týdny. Cena se platí předem, tedy před během vyzvednutí vozítka či doplňku.


Zpět