Mišmaš

14. 11. 2016

RADOST

Dějí se mi teď moc krásné věci. Jsem samozřejmě člověk z masa a kostí a dělám chyby, ale jsou dny, kdy se mi daří. Dnes jsem dostala vyloženě krásný email: 

Dobrý den Zuzko,
občas sleduji vaše stránky a nabídky a je škoda, že můj syn už kočárek potřebuje jen výjimečně....vybrala bych jich více na střídačku :-)
I přesto, ale kočárek volo, který jsem od Vás koupila je u nás moc oblíbený, hlavně si ho oblíbily babičky, které ho mají spíše místo nákupní tašky a kabelky, když mi Tadeáška hlídají. Musím říci, že je to opravdu pohodlný a prostorný kočárek, pořídila jsem si ještě typ quest, ale moc se mi neosvědčil co do pohodlí a prostoru zvláště s fusakem.. Volo je lepší...
Jen jsem Vám chtěla napsat, že jsem s výběrem typu kočárku spokojená a přeji Vám ať Vám obchod funguje stále lépe.
S pozdravem Havelková Zuzana
+ příloha (rád se v kočárku schová a má to jak bunkr :-))


Také jse poptala pár médií pro inzerci. Samozřejmě s tématikou vztaženou k dětem. Časipisy Maminka, Betynka, Moje Psychologie apod...Zástupci všech se ozvali a nabídli podmínky, které si nemohu dovolit. ALE!! V případě dvou periodik a v případě dvou telefonátů na druhé straně drátu seděla žena, která mi záhy oznámila, že má ode mne kočárek!!! Tak tomu říkám BOMBA!:-)

A takové se mi teď dějí věci. Pak se nedivme, že mám radost:-).
Zpět