Servis

Klientům se věnujeme individuálně. Po telefonické či písemné dohodě děláme servis na počkání (menší opravy), ale můžete u nás své vozítko nechat i měsíc...
Během servisu se snažíme minimalizovat náklady. Nemusíme vždy použít nové náhradní díly, když ty Vaše mohou ještě dobře sloužit. Nemusíme vyhazovat vše, co se na první pohled zdá poškozené. 
Používáme originální náhradní díly. A umíme sehnat i ty, které se na trhu v ČR vůbec neobjevují. Dovážíme z Anglie, USA i Austrálie. 
NÁHRADNÍ DÍLY MACLAREN NEPRODÁVÁME. 

Čištění kočárku

Čištění kočárku

Pokud máte však kočárek špinavý či znečištěný a nechcete se s jeho znovuzrozením "trápit", pak stačí, když se ozvete a my za Vás kočárek vyčistíme. Pak taková služba stojí 400 Kč. A využívá jí čím dál tim víc lidí.

Ostatně Maclaren 2017 (a mladší) má celkem složité ukotvení textilních částí na konstrukci. Proto absolutně chápeme, že se maminkám a tatínkům nechce textilní části sundávat. My na to máme grif a jde nám to snadno. Čili je-li potřeba kočárek vyprat a vyčistit, pak nám o nečiní žádné problémy, ale naopak radost. A máme řadu klientů, kteří k nám na čištění jezdí pravidelně.