Servis

Klientům se věnujeme individuálně. Po telefonické či písemné dohodě děláme servis na počkání (menší opravy), ale můžete u nás své vozítko nechat i měsíc...
Během servisu se snažíme minimalizovat náklady. Nemusíme vždy použít nové náhradní díly, když ty Vaše mohou ještě dobře sloužit. Nemusíme vyhazovat vše, co se na první pohled zdá poškozené. 
Používáme originální náhradní díly. A umíme sehnat i ty, které se na trhu v ČR vůbec neobjevují. Dovážíme z Anglie, USA i Austrálie. 
NÁHRADNÍ DÍLY MACLAREN NEPRODÁVÁME. 

Oprava brzdného systému

Oprava brzdného systému

Oprava brzdného systému se postupně stává doménou mého Muže. Není snad týden, aby se na nás neobrátili rodiče, že se jim špatně brzdí, že se jim zasekávají brzdy a nelze je zmáčknout, že musí hodně stlačit nohu, aby se pohly. 

Pro nás, kteří jsme cvičili na poškozených konstrukcích, je to už hračka. Oprava zabere maximálně 60 minut, a to protože se brzdný systém musí odmontovat, vyčistit a teprve pak opravit. Pokud není potřeba nového náhradního dílu, cena je 450 Kč. Pokud potřeba je, vždy informujeme předem a měníme jej teprve po schválení. 

Pokud máte podezření, že už to není co bývalo a trochu Vám "kočárek drhne", pak se ozvěte. Diagnostika je u nás zdarma.