Servis

Klientům se věnujeme individuálně. Po telefonické či písemné dohodě děláme servis na počkání (menší opravy), ale můžete u nás své vozítko nechat i měsíc...
Během servisu se snažíme minimalizovat náklady. Nemusíme vždy použít nové náhradní díly, když ty Vaše mohou ještě dobře sloužit. Nemusíme vyhazovat vše, co se na první pohled zdá poškozené. 
Používáme originální náhradní díly. A umíme sehnat i ty, které se na trhu v ČR vůbec neobjevují. Dovážíme z Anglie, USA i Austrálie. 
NÁHRADNÍ DÍLY MACLAREN NEPRODÁVÁME. 

Oprava či výměna koleček

Oprava či výměna koleček

Servis koleček je nejčastější opravdou, kterou na vozítkách Maclaren provádíme. A proto několik zásadních informací. 

Každé kolečko je složeno ze dvou disků, vnitřní osy, patřičných šroubů/nýtů a čtyř poklic. Pakliže se kolečko jeví jako rozbité, neznamená to nutně, že jsou porušené oba dva disky. Často stačí vyměnit pouze jeden a kolečko funguje výborně. 

Vozítka Maclaren Techno XT a Techno XLR mají kolečka velká, ostatní vozítka (Quest, Triumph, Volo, Mark, Globetrober) mají malá, opět shodné velikosti. Kočárek Grand Tour LX je samostatnou kapitolou. 

Kočárky Techno XT a Techno XLR mají odpružená zadní kolečka (Quest 2015/2016 také). Edice Techno XT 4W Suspension má odpružená kolečka i přední.
Často se stává, že kočárek vrže, ale nemohou za to kolečka! Příčinnou bývá velké množství nečistot v pružení/pérech zadních koleček. Stačí je odborně rozebrat a vyčistit a původní jízdní vlastnosti se vrátí. 

Povrch disků je pěnový, čili jakékoliv dirky způsobené povrchem jízdy, se objevují celkem záhy, i u nových vozítek. V naší dílně ale naleznete také tvrdé pěnové disky, které nejsou k poruchám tak náchylné. 

Máte-li pochybnoti o vnitřním uspořádání Vašich koleček, pak můžete přijet na STK a my Vám je zkontrolujeme.
Máte-li porušenou poklici, můžete u nás dostat náhradní.