Servis

Klientům se věnujeme individuálně. Po telefonické či písemné dohodě děláme servis na počkání (menší opravy), ale můžete u nás své vozítko nechat i měsíc...
Během servisu se snažíme minimalizovat náklady. Nemusíme vždy použít nové náhradní díly, když ty Vaše mohou ještě dobře sloužit. Nemusíme vyhazovat vše, co se na první pohled zdá poškozené. 
Používáme originální náhradní díly. A umíme sehnat i ty, které se na trhu v ČR vůbec neobjevují. Dovážíme z Anglie, USA i Austrálie. 
NÁHRADNÍ DÍLY MACLAREN NEPRODÁVÁME. 

Oprava či výměna rukojetí

Oprava či výměna rukojetí

Rukojeti, stejnou měrou jako kolečka, jsou nejvíc poruchovou mechanikou vozítek Maclaren.
U vozítek Techno XLR a Techno XT lepí, patlají se, odlupují a ztrácí lesk. U vozítek menších dochází k porušení pěnové části, častému roztržení a odloupnutí od konstrukce. 

V našem servisu řešíme opravy trojím způsobem. 

Techno XLR a Techno XT
Buď můžete dostat rukojeti zcela nové, které Vám odborně nasadíme. Je to nejdražší varianta a také časově náročnější, neboť je třeba rukojeti objednat s předstihem a dovézt. Lze nahradit pouze jednu.

Nebo Vám rukojeti můžeme potáhnout k tomuto účelu speciálně vyrobenými pěnovými potahy. Je to varianta levnější a časově méně náročná. Potahy máme v dílně k dispozici vždy. Není dobré potáhnout pouze jednu. 

Nebo můžeme rukojeti potáhnout speciálním pěnovým páskem. Jedná se o nejlevnější variantu a také časově nejméně náročnou. Pásek je vyráběn pro jiné sportovní potřeby a lze potáhnout pouze jednu rukojeť. 

Pakliže se Vám rukojeť zlomí (už jsme takový servis prováděli) umíme Vám poskytnout starší, avšak plně funkční rukojeť z jiných vozítek, jejichž konstrukce máme v servisu skladem. 


Quest, Triumph, Mark, Volo, Globetroter