Servis

Klientům se věnujeme individuálně. Po telefonické či písemné dohodě děláme servis na počkání (menší opravy), ale můžete u nás své vozítko nechat i měsíc...
Během servisu se snažíme minimalizovat náklady. Nemusíme vždy použít nové náhradní díly, když ty Vaše mohou ještě dobře sloužit. Nemusíme vyhazovat vše, co se na první pohled zdá poškozené. 
Používáme originální náhradní díly. A umíme sehnat i ty, které se na trhu v ČR vůbec neobjevují. Dovážíme z Anglie, USA i Austrálie. 
NÁHRADNÍ DÍLY MACLAREN NEPRODÁVÁME. 

Zlomená brzda

Zlomená brzda

Tak a máme novinku na prvním místě v počtu oprav. Za období červen - září 2019 vede zlomená brzda/brzdy. 

Náš servis je trochu jiný a výjimkou není ani tahle oprava. Ve většině autorizovaných servisů Vám budou tvrdit (a nám tvrdili), že je nutné vyměnit celý brzdný systém i se zadníma kolečkama a nejnižší cena, na kterou se dostanete bude hodně přes tisíc korun. 

My to děláme jinak. Původní brzdný systém odmontujeme, to je pravda. Sundáme jej opatrně a dáme si tu práci, že z něj odnýtujeme jen zlomenou část, zbytek zachováme. Nic nelámeme, neničíme. Pak vyměníme zničeninu za nový díl, a ten nemusí být vždy nový jako nový, ale například sundaný z jiné kontrukce a plně funkční. Pak vše nanýtujeme zpět, nasadíme a vyrovnáme brzdný systém a řekneme si za to od 600 Kč do 900 Kč, podle toho, kolik náhradních dílů bylo použito. 

Protože jsme milovníci Maclaren, jezdíme pro kočárky, které chce někdo vyhodit, anebo je odkupujeme za malý peníz, demontujeme a využíváme pro náhradní díly. Tedy ty, které použít lze, protože jsou plně funkční. A tak u nás většinou najdete i ty nejmenší komponenty, které jsou jinak nedostatkové.