Maclaren Mark II pro Sabinu Q.

Maclaren Mark II pro Sabinu Q.

Jednoho dne mě moje letitá a milá kamarádka Ivana Dingová seznámila se Sabinou Q., a to na Vinohradech, přímo v Riegrových sadech. Sabina přijela s modrým, úplně novým Techno XT Medieval Blue/Silver, celá moc hezky upravená a bylo na první pohled zřejmé, že si potrpí na kvalitu. Okamžitě jsme se daly do řeči a Maclaren byl jedním z prvních témat. 

Napadlo mě, že bych chtěla, aby takové dámy, jako je Sabina nakupovaly u mě. Aby chodily do té prodejny, kterou budu mít někde kolem náměstí Jiřího z Poděbrad (kde jsme vlastnili celý dům, jež nám byl navrácen v restituci a mou maminkou nevýhodně prodán, ale to je jiná kapitola) a braly Maclaren věci u mě útokem:-))). 

Sešel se den se dnem a najednou mi Sabina psala. Chtěla by kromě XT i úplně lehký kočárek na cestování. A začala dlouhá korespondence, zda to bude Mark II. či Volo. Nakonec Mark II vyhrál a já jí ho skutečně přivezla. Někdy se sny stanou realitou, byť třeba jinou, než si člověk vysnil. Prodejnu nemám, ale mám Sabinu ve svých spokojených klientkách:-).