Maclaren Techno XLR hnědá s růžovou VI.

Maclaren Techno XLR hnědá s růžovou VI.

Nabízím Maclaren Techno XLR zakoupený v ČR a jezděný pouze jednou rodinou. Vzala jsem ho do komisního prodeje od maminky, kterou dobře znám a vím proto, že s ním bylo zacházeno velmi dobře a citlivě. Petra J. si u nás koupila tentýž, ale v jiné barevné kombinaci a rozhodně si XLR nemohla vynachválit. 

Kočárek nemá šisování, ani odřeniny na textilní části. Není roztržen a nebyl ani opravován. Je však pravdou, že na rukojetích a kolečkách je znát, že byl používán (viz foto). Umíme si s tím poradit, buď rukojeti vyměnit za hezčí, přibližně stejně staré, anebo je potáhnout měkkou hmotou, kterou používáme na servis menších vozítek. Stejně tak i kolečka. 

Vozítko je nabízeno s bohatou výbavou, čili podhlavníkem, nánožníkem, oboustrannou ochrannou vložkou, pláštěnkou, potahy na kšíry a držákem na pití.
Bude se hodit každému, kdo požaduje komfort pro své dítě, protože se jedná o nejširší kočárek této značky. Přiznávám však, že je také nejtěžším kusem od Maclaren a váží cca 12kg.
Lze jej polohovat do úplného lehu, posouvat nohy, vytahovat a prodlužovat rukojeti, aretovat na předních kolečkách či brzdit sešlápnutím pouze jedné části. Je to ročník 2011, čili má ještě menší nákupní košík bez přístupu z boku a upoutání kšírů pomocí oček na konstrukci.

Myslím, že je potřeba ho vidět.