Maclaren Techno XLR Medieval Blue

Maclaren Techno XLR Medieval Blue

Velmi často vyprodáme prodejnu dřív, než přijde další zásilka z Anglie. Vykupujeme proto i kočárky z ČR (velmi obezřetně). Navíc nás štve, jak často posloucháme příběhy o "napálených" maminkách, které si jedna od druhé koupí Maclaren na bazaru a pak se nestačí divit. Chceme zabránit co nejvíc podvodům, které pácháme na sobě vzájemně. 

Aktuálně máme proto v prodejně krásné Techno XLR, zakoupené 14.6.2014 v Praze. Je to kočárek, který si maminka Jitka hýčkala, používala jej pouze na jedno dítě a nemá žádné technické, ani estetické vady.

Je nabízeno s velkorysou výbavou: prodlužovací stříška s otvorem shora, kryty na kšíry, oboustranná ochranná vložka, podhlavník, velký a látkový košík (jde dobře otvírat i když dítě leží), pláštěnka, cestovní vizitka a nánožník. V uvedené ceně je navíc postranní taštička a držák na pití, oboje šedé barvy. (Cena bez nich je 5.700 Kč). 

Kočárek nese běžné známky opotřebení na kolečkách a rukojetích, což jsou části kočárku, které nejvíc trpí a i u nových modelů jsou na nich nejčastěji patrné změny.
Jedná se o verzi 4W Suspension, která má odpružená všechna čtyři kola. Jinak je velmi pohodlný především pro dítě, ložná plocha má 42 cm x 100 cm.