Maclaren Techno XLR pelikán

Maclaren Techno XLR pelikán

V naší nabídce je od dnešního dne také parádní kočárek Techno XLR, tedy nejprostornější, nejtěžší a pro úplně malé děti nejvhodnější kočárek od značky Maclaren.
Byl vyroben 8.7.2011, což lze vyčíst na spodní části konstrukce (kde jsou zachovalé všechny výrobní štítky), ale jeho jediní dosavadní majitelé ho používali velmi zřídka a starali se o něj s takovou péčí, že byste mu téměř šest let nehádali ani omylem. Dokonce kolečka jsou v lepším stavu, než u některých rok starých vozítek.

Je prodáván v kompletní výbavě, čili s podhlavníkem, ochrannými kryty kšír, náhradní a oboustrannou vložkou prošívaného typu, nánožníkem, pláštěnkou a dokumenty se sériovými čísly. Je absolutně bez vad, technicky i esteticky.

Jako každé XLR má prodlužovací, rozepínací stříšku, lze jej polohovat až do lehu a upravovat část na nohy. Více si o typech vozítek Maclaren můžete přečíst v sekci názvosloví.

U nás v prodejně, kde je vystaven, k němu můžete zakoupit i další doplňky.

Jako jeden z velmi mála byl koupen v ČR. Jeho původní majitelka byla moc milá a vstřícná, kočárek v perfektním stavu, tak proč ne:-). Jeho barva není červená, ale spíš růžovo-červená, pelikánová.