Maclaren Techno XLR pro Janu Š.

Maclaren Techno XLR pro Janu Š.

Vztahy bývají komplikovanou disciplínou. Většina z nich je založena na vzájemné důvěře, a ta se nebuduje lehce. Obchodní vztah, děláte-li byznys s láskou jako já, nevyjímaje. A tak když přijela Jana Š. s rodinou pro druhé vozítko a tentokrát s požadavkem na plnou výbavu pro novorozenou holčičku (ještě nebyla na světě) cítila jsem se nejen polichocena, ale především velmi zavázána. Nechtěla jsem zklamat a vybudovanou důvěru ztratit. 

Jana a manželem si vybrali celkem běžnou barevnou kombinaci Techno XLR, k mé radosti. Ta mě však rychle přešla když jsem zjistila, že některé doplňky jako madlo či nánožník se v této barvě shání velmi obtížně, korba zcela nemožně. Kdyby nebylo Martina, mého obchodního partnera v Anglii, rozhodně bych tento úkol nezvládla. Ale dva jsou vždy víc než jeden. 

Když jsem celý kočárek v pátek pozdě večer předávala, byl to takový malý obřad. Přijela i maminka Jany a prvorozená holčička Kačenka. Byli u toho i můj muž a syn. A přestože jsem cítila příšernou únavu po velmi vyčerávajícím týdnu, udělala jsem to ráda. Odměnou mi totiž byly jejich úsměvy a nadšení. Prohloubená důvěra, krásný obchodní vztah.