Maclaren Techno XLR šedá - růžová

Maclaren Techno XLR šedá - růžová

Nabízíme Vám kočárek Maclaren Techno XLR Charcoat/Primrose v plné výbavě, z roku 2015, v opravdu dobré technické kondici.
Na kočárku JE! zřejmé, že jezdil, ale pouze na kolečkách a rukojetích (na těch minimálně). Malé vrypy do tvrzené gumy koleček nemají na funkci žádný vliv.
Kočárek pochází z Anglie (jako většina našich) a bylo s ním nakládáno velmi obezřetně. Nabízí velký komfort především pro dítě, ale rodiče budou spokojeni také.
Je opatřen vysouvacími rukojeti, polohováním až do lehu, dvěma polohami pro nohy, aretací předních koleček, odpružením všech čtyřech kol (je to 4W Suspension verze) a prodlužovací stříškou.
Nabízíme jej s kompletní výbavou: podhlavníkem, kryty na kšíry, oboustrannou a polstrovanou ochrannou vložkou, nánožníkem,cestovní vizitkou, vodítkem a pláštěnkou.
Za zmínku stojí košík, k jehož obsahu se dobře dostanete i když dítě spí a horní okýnko, které je uzavíratelné na magnet.
Naložený působí dojmem plující lodě. Má 42 cm širokou ložnou plochu, 95 cm dlouhou. Je těžký 11kg naložený s plnou výbavou.