Quest 2017 - modrý

Quest 2017 - modrý

Druhým Questem 2017, který byl přivezen v poslední zásilce, je tento v modré barvě tedy medieval blue. Byl jezděn úplně minimálně, nejen textilní část, ale i kolečka jsou ve výborném stavu. Jedinou, estetickou vadou na jeho kráse jsou dvě malinkaté dírky - odloupnutí na levé rukojeti, jež se přihodily původní majitelce během špatného vyndavání z auta. Na druhou stranu krytka na stříšce (která brání znečištění spodní strany střechy při složení kočárku od koleček) je celá modrá a vytváří tak zajímavý,  jednobarevný monolit. 

Kočárek má vše, co nabízí Quest tohoto ročníku, tedy stříšku, kterou lze prodloužit, polohování zádové opěrky do úrovně 180 stupňů, dvě polohy pro opěrku nohou, dále odepínací přední kola, dokonalé pružení na zadních a od Techna XT (tolik kupovaného) se liší pouze lehkostí (Quest je o cca 2 kg lehčí), výškou (Quest je cca o 2 cm nižší), velikostí kol a možností prodloužit rukojeti. 

K jeho základní výbyvě patří pláštěnka, vodítko a dokumenty. Je k vidění v prodejně a stejně tak dobře jej lze zaslat prostřednictvím služeb DPD.