Spokojení Maternovi

Spokojení Maternovi

Tak k manželskému páru Maternových a jejich malé Gábi se váže několik příhod/náhod, které bych si ráda odpustila. Naštěstí jsou to velmi milí a laskaví lidé, kteří nedali ani pohledem znát, že něco není v pořádku. Nakonec byli velmi spokojeni a m spadl kámen ze srdce.  

Poprvé přijeli na Zelený čtvrtek, a to půl hodiny před zavírací dobou prodejny. Protože jsem potřebovala sbalit na prodloužený víkend a navíc jsem si - upřímně - říkala, že už nikdo nepřijde v prodejně jsem prostě nebyla. Naštěstí zavolali na mobil a když jsem přišla, stála před prodejnou fronta. Prostě Maternovi nebyli sami, jen ostatní čekali až někdo přijde. 

Následně jsme se dohodli jaký kočárek jim dovezu. Našla jsem jej, zakoupila a vystavila fakturu. Tak nejen, že jsem používala jméno Terezy za svobodna, které se mi nezapomenutelně vrylo do paměti - pan Materna odpustí - ale ještě mi Excel špatně spočítal zálohu a já mu slepě věřila. Samozřejmě nahoru, takže jsem vyúčtovala víc. V tu chvíli už jsem musela Maternovým připadat jako blb a ne profesionální podnikatel. Naštěstí se vozítko opravdu povedlo. 

Když přijeli po třetí, vyzvednout si svůj kočárek, pro změnu jsem v prodejně nebyla z důvodu střevních obtíží. Naštěstí jsem seděla o dvě patra výš na balkóně a čekala na ně. 

Někdy se to prostě sejde.