Vysněný Maclaren

Vysněný Maclaren

Kočárek pro Lucii B. byl pro mě zatím nejsilnějším dobrodružstvím. Při jeho hledání, shánění a dovozu se seběhly snad všechny nechtěné okolnosti, které se seběhnout mohou. Než jsem ho dodala trvalo mi to čtyři měsíce. Je však potřeba podotknout, že Lucie si vymyslela opravdu hezký kus za neobvykle nízkou cenu. 

První majitelka, jež kočárek prodávala si své rozhodnutí o prodeji rozmyslela, a to až poté, co byly převedeny peníze. Jejich vrácení jí zabralo týdny. 

Druhá majitelka ten svůj pro změnu vychválila tak, že můj obchodní partner málem padl do mdlob při jeho osobní prohlídce. Naštěstí ještě u ní a bez předchozí platby. 

Třetí majitelka (a všechny byly z Anglie) zaslala detailní fotografie, po schválení jej nafotila dokonce zabalený a pak je "zapomněla" odeslat. Rozpomněla se po mnoha urgencích na které běžně nereagovala, ale v mezičase jí v krabici zplesnivěl (před tím ho poctivě vyprala), takže jsme jí ho vraceli.   

Pak jsme dělali inzeráty, lepili je kolem metra v Londýně, čekali na reakci a věřili, že se najde. Čas totiž běžel a Lucka už jej nutně potřebovala. Našel se, ale během mé dovolené jsem už nedělala nic jiného, než koukala na fotografie a telefonovala. Nakonec přijel a nám udělal radost. Neumím si ale představit, že bychom takhle měli nakupovat běžně:-).