Názvosloví

PDF
Názvosloví proto, abychom si rozuměli. Aby bylo jisté, co je mechanika vozítek a co jsou doplňky.

Madlo v přední části kočárku

Madlo v přední části kočárku

AHOJ LIDI!!
Nejen Zuzka, ale všichni mi říkáte "Madlo". Jsem velký kamarád ochranné síťky, protože moje používání je taky tak trochu triky.

Zuzka říká, že mě není potřeba a sama mě NEMÁ RÁDA. Proč? PROTOŽE NA ROZDÍL OD MADEL k jiným kočárkům JSEM MĚKKÉ (kočárek se mnou můžete složit a nemusíte mne odendavat), ale tím pádem NESLOUŽÍM K OPÍRÁNÍ DĚTÍ A ROZHODNĚ NENAHRAZUJI KŠÍRY!!! Nemůžete mě využít místo pásání, aby Vám děti nevyskočily z vozítka. A NAVÍC, jsem v kloubu krásně ohebné nahoru a dolů a při tomto pohybu vydávám skřípavý zvuk. Děti na to většinou rychle přijdou a pak "baví" rodiče tím, že madlem máchají, což je dost o nervy. 

Nemá mě ráda taky proto, že jsou se mnou jen problémy. Párkrát jsem se zlomilo, byť zcela nové a reklamace nebyla uznána. Je asi pravda to, co se dozvěděla od Maclaren, že v USA můj výrobce čelil celé řadě žalob právě kvůli své mekkosti, díky níž děti vypadávaly z kočárků. 

Ale pro někoho i přesto mohu být DŮLEŽITÉ. A tak, když už mě chcete mít, dávejte si pozor, kam mě nainstalujete. Vy Češi jste zvyklí moje kamarády jiných značek dávat dost vysoko, aby nás děti měly kolem pasu. Jenže ouha. Tam já sedět nemám a nehodlám. Takže mě zásadně nasazujete na konstrukci co nejblíž sedací části textílie, dítěti na stehna.
Jo a pozor. Hlavně mě neperte celé v pračce, případně mě jen lehounce otřete žínkou.