Názvosloví

PDF
Názvosloví proto, abychom si rozuměli. Aby bylo jisté, co je mechanika vozítek a co jsou doplňky.

Nánožník

Nánožník

AHOJ LIDI!!
Kromě vložky není víc potřebného, víc praktického a víc vzhledově zajímavého doplňku, než jsem já. Mohu bez nadsázky říct, že beze mě by Maclaren nebyl Maclaren. JSEM NÁNOŽNÍK.

Źádné vozítko, žádný pilot a žádní řidiči by mě neměli opomíjet. Proč? Protože mě stačí jednou za zimu pořádně nandat na konstrukci, připnout postranní cvoky a spodní část připásat bezpečnostní sponou a Vaše ratolest může nastupovat a vystupovat stranou, pouze zipem, dle libosti. Je to pohodlné pro Vás i pro ní/něho. Dodám teplo a sucho. 

Absolutně mi nevadí, když balím děti, jenž mají boty a oteplovačky. Jsem nepromokavý, ale zároveň rychle schnoucí. Sloužím jako fusak, ale i pro děti, kterým je rok a víc a chodí. 

Když Vaše dítko spí, zakrývám jej skoro až po bradu a vytvářím tak geniální kokpit. Jsem vyveden v několika barvách, dělám se většinou ve stejných provedních jako vozítka a nejlépe sedím na Techno XLR, Techno XT a Quest. 

Organizér si myslí, že mi může konkurovat, ale nemůže. On totiž chrání výbavu, ale já pilota. Takže na druhý flek ať rovnou zapomene:-).