O nás

Filosofie

V BUGGY jedeme na rovinu. Každá zákaznice /každý zákazník jsou pro nás důležitá/ý. Jezdí za námi z Krnova i ze Smíchova a my se jim vždy věnujeme individuálně. Poradíme, ukážeme, spravíme či prodáme. U nás v rodině máme značku Maclaren rádi a baví nás, když naši zákazníci odjíždějí spokojeni. Máme prostě radost, když drandíte s úsměvem. Jste vítáni a Vaše děti také.

Naše služby

Poskytujeme profesionální Maclaren servis a využíváme perfektní náhradní díly. Zuzka

Děvče pro všechno:-)

Nejdřív byl sen. Medicína. Jenže osud to viděl jinak, takže přišla nemoc a náročná léčba. Pak následovala příležitost, která ctižádost nasměrovala do velkých firem. K autům a do banky. Manažerka, ředitelka a ještě vyšší ředitelka, a to pro HR a interní komunikaci. Pak byly ambice. Nejvýše postavená žena v největší stavební firmě, členství v představenstvu a vše, co k tomu patří. Pak byl odchod na rodičovskou dovolenou a svět neziskovek. Studium žurnalistiky a k tomu BUGGY. Pět let mezi kočárky Maclaren a klienty naší firmy. A pak poradenství na volné noze (především management a HR), návrat do korporací i jiných druhů firem a nakonec zpátky na posty nejvyšší. Jenže s rodinou a Buggy k tomu, a to je prostě jiné.
A vždycky podpora malých a velkých začátků různých projektů a firem. Energií, pílí, kontakty a především peněženkou. Obrovská láska k lidem a pokora k tomu, co dokáží vytvořit.

Vašek

Chlapík do nepohody:-)

Přesně stanovený plán. Naplněný krok za krokem, s důkladným rozmyslem, trpělivostí a elegancí. Nejprve vzdělání, pak práce, pak kariéra a rodina. Nejprve ekonomie, obchod a práva, pak nadnárodní korporace, poradenství a teď k tomu i Buggy. Příběh o tom, jak se kluk, který ve dvaceti neuměl udržet ani šroubovák, stal servisním machrem oprav kočárků tak složitých, jakými jsou Maclaren. Život bez velkých kotrmelců, s radostí v srdci a se zamyšlením v tváři. Milovník běhu a sportu vůbec. Pravidelný účastník maratonů a ultramaratonů po celém světě.
A vždy láska k technologiím a analytice. Velká vášeň k novým a nepoznaným aplikacím a neprobádaným projektům. Podpora neziskových organizací během a účastí na extrémních závodech.
Mrkněte co nabízíme