O nás

Filosofie

V BUGGY jedeme na rovinu. Každá zákaznice /každý zákazník jsou pro nás důležitá/ý. Jezdí za námi z Krnova i ze Smíchova a my se jim vždy věnujeme individuálně. Poradíme, ukážeme, půjčíme, spravíme či prodáme. Nechceme prodávat drahé věci. V zahraničí můžete koupit bundu stejné značky minimálně o třetinu levněji, než u nás. Maclaren kočárky taky. Tak proč dávat majlant? Víme, že kočárek je nejen praktická věc, ale také doplněk. Musí k Vám prostě sednout. A to u Maclarenu platí dvojnásob, takže cokoliv si vymyslíte, pokusíme se naplnit. U nás v rodině máme značku Maclaren rádi a baví nás, když naši zákazníci odjíždějí spokojeni. Máme prostě radost, když drandíte s úsměvem. Jste vítáni a Vaše děti také.

Naše služby

Dodáváme vozítka, doplňky, náhradní díly a poskytujeme servis. 
V našem týmu máme Alenu, která zajišťuje pravidelné dodávky zboží z Anglie a Zuzku H., která se stará o textilní úpravy.
Externě spolupracujeme se Šárkou na PR a marketingu, s Anničkou na zastoupení v jiných zemích a s Honzou při výrobě a tisku reklamních materiálů.   

Zuzka

Děvče pro všechno:-)

Nejdřív byl sen. Doktořina. Jenže osud to viděl jinak. Pak byla ctižádost. U aut, v bance. Manažerka, ředitelka, vyšší ředitelka a ještě vyšší ředitelka. Pak byly AMBICE. Nejvyšší ředitelka. V největší stavební firmě. Řízení lidských zdrojů, komunikace, marketing a reklama. Pak byl pád a vyhoření. Následně svět neziskovek. Pak adopce a rodičovská dovolená. Tvůrčí psaní pro zábavu. Ticho, klid a především sen BUGGY. Pět let mezi kočárky. A v 2018 návrat do korporací a k tomu dovoz Maclaren, pakliže někdo potřebuje. Zkouším spojit obé a jestli to vyjde zatím netuším.
A vždycky podpora malých a velkých začátků různých projektů a firem. Energií, pílí, kontakty a především peněženkou. Obrovská láska k lidem a pokora k tomu, co dokáží vytvořit.

Vašek

Chlapík do nepohody:-)

Přesně stanovený plán. Naplněný krok za krokem, s důkladným rozmyslem, trpělivostí a elegancí. Nejprve vzdělání, pak práce, pak kariéra a rodina. Nejprve ekonomie, obchod a práva, pak nadnárodní korporace, poradenství a teď k tomu i Buggy. Příběh o tom, jak se kluk, který ve dvaceti neuměl udržet ani šroubovák, stal servisním machrem oprav kočárků tak složitých, jakými jsou Maclaren. Život bez velkých kotrmelců, s radostí v srdci a se zamyšlením v tváři. Milovník běhu a sportu vůbec. Pravidelný účastník maratonů a ultramaratonů po celém světě.
A vždy láska k technologiím a analytice. Velká vášeň k novým a nepoznaným aplikacím a neprobádaným projektům. Podpora neziskových organizací během a účastí na extrémních závodech.

Alča

"Anglická spojka"

Takový krásný mix plánů a neplánovaného. Jednatelka polské firmy pro zdravou výživu. Obchodní zástupkyně pro skvělé značky zaměřené na děti. Majitelka žehlící firmy a firmy na hlídání dětí za oceánem. Ale hlavně: skvělá duše, chodící skvost. Pro všechny cokoliv a kdykoliv s úsměvem a nakažlivým optimismem. Mateřská láska vedoucí k touze po to nejlepším. Pro své děti, pro svou rodinu a pro své firmy, včetně Buggy.
Žena, pro kterou je pomoc druhým náplní života. Pro niž je empatie stěžejním povahovým rysem a typickou značkou snaha pomoci vyřešit neřešitelné. Žena, která věří v sebe a své poslání zde na zemi.
Mrkněte co nabízíme